Стаття 408 КК — дезертирство — особливо тяжкий злочин, за який можна отримати до 12 років позбавлення волі. І саме його органи слідства інкримінували військовому — підзахисному пані Тетяни.

Фабула діла. Військовослужбовець отримав відпустку, під час якої захворів, через що проходив лікування. У частину повернувся пізніше належного строку (на 9 днів). Продовжив службу і через деякий час отримав від слідчого повідомлення, що став фігурантом кримінальної справи за ч. 4 ст. 408 КК.

Своєчасне звернення за правовою допомогою в Актум і невідкладний вступ у провадження захисника призвели до наступного. Ознайомившись з матеріалами справи, Тетяна Юріївна Книш витребувала медичну документацію та ініціювала допит низки свідків. А потім, спираючись на процесуально закріплені докази, підготувала вмотивоване клопотання про закриття провадження, яке було задоволено слідчим.

Результат роботи військового адвоката: справу закрито за реабілітуючою підставою — відсутність в діях ї складу кримінального правопорушення. Простими словами: людину більш не переслідують, її репутацію поновлено.

Військові адвокати Актум — кваліфікація, досвід, небайдужість. Щоб стати клієнтом — подзвонить або напишіть у месенджер.

Телефонуйте: +38 098 665 05 40 | +38 050 665 05 60

WhatsApp, Telegram: +38 097 073 93 01